hokejbal

Příspěvky

Hokejbalový turnaj fanoušků

20. 5. 2013

Je tady květen a již po sedmé je v tomto období turnaj v hokejbale hokejových fanoušků.Letos to bohužel není tradičně v Benátkách na Jizerou, ale nově v Litoměřicích v termínu 25-26.5.

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 2

Kolín - Havlíčkův Brod 5:4

4. 5. 2013

Dnes dopoledne změřily síly týmy převážně složené z fanoušků kolínských Kozlů a havlíčkobrodských Rebelů, kterých bylo o něco víc než domácích. I přesto jsme je však udolali. V zápase, který se hrál 3x15 minut, měli mírnou převahu hosté, ale kvalitní defenzíva a hlavně kvalitní gólman v podobě Bláži drželi prapor Kolínských pořád nahoře.

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 0

hokejbalový zápas proti Rebelu

1. 5. 2013

Již tradiční se stalo, že začátkem května hrajeme přátelské utkání proti fanouškům havlíčkova Brodu

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 3

6. ročník v hokejbalovém turnaji v Benátkách je tady

14. 5. 2012

O víkendu 26-27.5.2012 se uskuteční již 6.ročník v hokejbalovém turnaji hokejovích fanoušků.

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 6

Přátelák v hokejbale s Rebelama

10. 5. 2012

Poprosím každého kdo půjde, a o kom vědé že půjde tak ať to napíšou do komentáře ať víme na čem jsme

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 4

!!!Hokejbalové tréninky i v úterý!!!

1. 5. 2011

Takže pánové a dámy, turnaj se blíží, příprava vrcholí a proto zkusíme přidat ještě další tréninky. Na hřišti se budeme scházet nejen ve čtvrtek, ale i v ÚTERÝ. V obou dnech v 17:00

Do komentáře pište kdo dorazí již zítra. Je to narychlo, tak se ozvěte tady nebo na FB, díky.

DOŠLO KE ZMĚNĚ!! Z PONDĚLÍ TRÉNINKY PŘESUNUTY NA ÚTERÝ

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 9

V neděli přijedou Rebelové

28. 4. 2011

K prvnímu přáteláku v rámci přípravy na turnaj fanoušků v hokejbale dorazí do Kolína družstvo Fanclub HC Rebel Havlíčkův Brod.

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 9

Hradecký komplex Hory stále trvá.

14. 5. 2010

Ani za stavu 0:3 se tým kolínských fanoušků nesklonil před soupeřem a z Hradce Králové veze vítězství po samostatných nájezdech 7:6.

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 11

V pátek do Hradce Králové

12. 5. 2010

A je to tu. Nastal čas odvety. V rámci přípravy na hokejbalový turnaj vyzveme podruhé mančaft fanoušků HC Hradec Králové.

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 13

Hokejbalový turnaj se blíží

5. 5. 2010

Turnaj se blíží, příprava vrcholí a tak dále, však to znáte. V článku najdete naše rozlosování. Navíc se musíme dohodnout kvůli přáteláku na víkend před turnajem. K tomu se vyjádřete v diskusi pod článkem.

Celý příspěvek | Rubrika: hokejbal | Komentářů: 23