fotbal

Příspěvky

11.ročník fotbalového turnaje klepe na dveře

14. 7. 2014

Dámy a pánové, chlapci a děvčata. Hokejisté si sice užívají zasloužené pauzy v letní přípravě, ale jejich fanoušci nezahálí. Kolínští fanoušci se opět zúčastní Fotbalové turnaje hokejových fans. Tentokrát je dějištěm Sezimovo Ústí.

Celý příspěvek | Rubrika: fotbal | Komentářů: 4

Fotbalový turnaj se blíží

10. 7. 2013

Kolín má několik pádných důvodů dorazit na akci v silném a početném obsazení. O těch níže v článku.

Celý příspěvek | Rubrika: fotbal | Komentářů: 4

Fotbalový turnaj fanoušků

10. 7. 2012

Hokejový fanclub Spartaku Pelhřimov pořádá ve dnech 13. – 15. 7. 2012 již 9. ročník putovního Turnaje hokejových fanoušků v malé kopané. Turnaj se bude konat v obci Červená Řečice (cca 10 km severně od Pelhřimova).

Celý příspěvek | Rubrika: fotbal | Komentářů: 14

Fotbal.turnaj v Sokolově

11. 7. 2011

O víkendu od 22.července do 24.července se koná fotbalový turnaj fanoušků. Kolín se opět hodlá zúčastnit.

!!AKTUALIZOVÁNO!!

Celý příspěvek | Rubrika: fotbal | Komentářů: 26

Prohráli jsme těsně a dali jsme jim zabrat

11. 8. 2009