články

Vánoční hokej-středa 26.12. od 20.15 do 21.45

20. 12. 2012

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 13

Spojme síly ve prospěch potřebných

13. 12. 2012

A teď rivalita stranou. Udělejme aspoň trochu radosti někomu kdo to opravdu potřebuje a nemá tolik štěstí jako většina a je jedno, které barvy vyznává. Tak pánové a dámy...

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 0

IoI- sobota 29.9. od 18.15- ZS Kolín

23. 9. 2012

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 14

Rozhovor s Tomášem Pácalem

17. 8. 2011

Přínášíme rozhovor s navrátilcem a obrovskou posilou pro Kolínské Kozly Tomášem Pácalem.

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 1

Rozhovor se Standou Bednářem

17. 8. 2011

Po prvním zápase nové sezóny, který Kolín prohrál 9:1, přinášíme krátký rozhovor s trenérem A týmu Standou Bednářem

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 0

Ták jsme mistři no a coo

28. 7. 2011

aneb Řekni si Sokolov a ozve se ti píseň

http://www.youtube.com/watch?v=3wyLX_Y0vQw&feature=channel_video_title  --  ofoiciální hymna našeho tažení za mistrovským pohárem.

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 10

A je tu asfalt!!

8. 3. 2011

A je to tu. Nastal čas odložit brusle, vyměnit je za tenisky a přestěhovat se z ledové plochy na tu asfaltovou. HBC Kolín nám stejně jako v předešlých letech vyšel vstříc a vyčlenil nám pravidelné okénko k našim hokejbalovým hrátkám.

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 47

První výjezd sezóny trochu jinak

24. 8. 2009

ObrazekPo upršený sobotě se nám neděle vydařila. Bylo krásné slunečné počasí a Obrazeknebylo ani zbytečně velké teplo. Před Zoo se nás sešlo 20 dospěláků(členů i nečlenů) a 7 dětí.

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 10

Výlet do ZOO přede dveřma - doplněny informace o cestě

17. 8. 2009

ObrazekNeděle 23. srpna se nám blíží a tím i čas prvního rodinného výjezdu v historii Kolínského fanclubu. A tak neváhejte a pojeďte s náma vstříc k nezapomenutelným zážitkům.

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 33

Příprava i rekonstrukce pokračují

16. 8. 2009

ObrazekDnes jsme opět navštívily náš Kozí chlívek aby jsme zkontrolovaly jak probíhá příprava našeho Áčka a jak pokračuje probíhající rekonstrukce opláštění.

Celý příspěvek | Rubrika: články | Komentářů: 2