Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolín - Havlíčkův Brod 5:4

Dnes dopoledne změřily síly týmy převážně složené z fanoušků kolínských Kozlů a havlíčkobrodských Rebelů, kterých bylo o něco víc než domácích. I přesto jsme je však udolali. V zápase, který se hrál 3x15 minut, měli mírnou převahu hosté, ale kvalitní defenzíva a hlavně kvalitní gólman v podobě Bláži drželi prapor Kolínských pořád nahoře.

 

První a další 3 góly vstřelil Jan Kubrycht a průběh utkání byl 1:0, 1:1, 3:1,3:4 a 5:4. Jak již bylo napsáno, Kubrycht se utrhnul ke skvělému výkonu a vsítil 4 góly, ale to nebylo vše. Za nerozhodného stavu se rozeběhnul po levé straně, před bránu mu skvěle sbíhal Groček a ten po velice krásné přihrávce trefil odkrytou bránu a stanovil tak konečný stav na 5:4 pro Kolín. Toto bylo těsně před koncem, a tak se Rebelští ujali ke hře bez brankáře, ale Kolínští už je ničemu nepustili.

 

Po skončení zápasu se jely ještě nájezdy, které jsme taky vyhráli, a to v poměru 2:1. Góly vsítili BSW a Kubrycht.

 

Vyjádření Zdendy Švece (Rebel) k utkání:

 

Děkuji za sehrání utkání a gratuluji klukům z Kolína k vítězství, které si za svojí bojovnost zasloužili. My si některé věci musíme vyříkat a ujasnit a někteří z nás musí zlepšit přístup k zápasu a plnit věci, které jsou potřeba. Dnes byl nejlepším mužem na hřišti Jirka Blažek, kterému taky blahopřeji k výkonu.

 

 

 

A ještě abych nezapomněl sestavu:

Kolín:

Jirka Bláža Blažek - Jakub Bambi Baumruk, Václav Hory Horáček, Petr Limetka Nieč, Martin BSW Čábelka - Jan Kubrycht, Jirka Groček Zábraha, Jirka Pecan Pecka, Roman Link, Jakub Hňevsik Hněvsa, Pavel M.C. Čábelka

 

 

 

Havlíčkův Brod:

Dočkal - Bradáč, Brigant, Vomela, Švec, Kadlec - Dolinský, Milfait, Skalický, Bína, Procházka, Diviš, Blažek, Handl, Hrabec

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář