Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalový turnaj se blíží

10. 7. 2013

 Čtete dál? Asi jsem Vás zlákal.

Inu věřte, že myšlenka fotbalového turnaje vznikla právě v našem městě, kdy jsme první ročník uspořádali na hřišti ve Štítarech u Kolína. První ročníky se jednalo o poměrně komorní akci, ale v posledních ročnících se prestiž turnaje zvyšuje.

Se zvyšující se prestiží turnaje se zlepšují i umístění fanoušků s Kozlem na prsou. Ano, Fanclub SC Kolín na posledních dvou turnajích vybojoval první místo. V Sokolově jsme se poprvé stali černou můrou sokolovského Fanclubu a o rok později v Červené Řečici pod vedením šíleného trenéra ing.Lišky první místo obhájili. 

Mimochodem, vzpomínku na první vítězství, "plastového kozla Kolinse" jste mohli letos vídat na ledě při zápasech A-teamu a možná i on pomohl ke grandióznímu postupu přes Nymburk.

Otázka tedy vyvstává logicky. Vybojují kolínští vytoužený "zlatý hattrick". Slibujeme, že do toho půjdeme prsama!!

Kdo do toho chce jít aktivně, dejte vědět sem do komentářů nebo na Facebooku. No a co si budeme nalhávat. Podpora diváků v ochozech nás může vybičovat k ještě vyšším výkonům.

Organizátor 10.ročníku Tomáš Koníček slibuje akci důstojnou kulatému výročí a nutno připomenout, že tomu pacholkovi se nedávno narodila první dcera a o uplynulém víkendu vstoupil do svazku manželského.

Kdo tedy chce, turnaj se bude konat 20.července na hřišti ve Všechlapech. Opravdoví frajeři však přijedou na předturnajový dýchánek, který se bude rozjíždět v pátek okolo 19.hodiny a končit bude asi tak 10 až 20 minut před turnajem samotným ;o)))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fotky

(limetka, 22. 7. 2013 18:29)

pár fotek z turnaje najdete pod http://kozel83.rajce.idnes.cz/

POSLEDNI

(HCT, 19. 7. 2013 13:50)

Dostanete na prdel!!!!!

vlezny

(M.C., 12. 7. 2013 20:14)

Jinak vlezny je 200 na hlavu a prosim vsechny at jsou nejdele v sobotu v 8:00 na miste

Zájem

(Minny, 11. 7. 2013 21:47)

Možná bych měl zájem...