Hokejbalový turnaj se blíží

5. 5. 2010
Turnaj jež se odehraje o víkendu 22. a 23.května nám do skupiny přisoudil týmy Fanclubů z Chrudimě, Šumperka a Havlíčkova Brodu. Los k nám byl "milosrdný" a poslal nás do skupiny s pouze 4 týmy. Druhou skupinu tvoří týmy Benátek nad Jizerou, Mladé Boleslavi, Tábora, Hradce Králové a Ústí nad Labem.

Rozpis našich zápasů na turnaji:
9:50 : KOLÍN - Šumperk
14:00 : KOLÍN - Havlíčkův Brod
18:10 : KOLÍN - Chrudim

A nyní k tomu přáteláku. V úterý večer se mi ozval Bublix z HK, že by rádi odehráli odvetu, ale o sobotách a nedělích je hřiště stále plné, takže jediný možný je pátek 14.května od 18 hodin. Tedy odjezd z Kolína okolo 16:30. Chtělo by to, aby nás tam jelo co nejvíce a hradeckým jsme tak oplatili jejich návštěvu, ale všednodenní termín je nám malou omluvenkou.
 Jste schopní a ochotní toto akceptovat? Potřebuji to rozhodnout do tohoto pátku, abych kdyžtak dohodl přátelák s Adim, potažmo Benátkama.

ing.Liška